top of page

Sat, 20 Jul

|

Poznań

Rozgrzewka artystyczna - RUCH SŁOWA

​Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie artystyczne “Ruch Słowa”, które odbędzie się w dniach 20 czerwca oraz 20 lipca 2024 roku w pięciu malowniczych lokalizacjach miasta Poznania. Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie, gdzie słowa i ruch

Rozgrzewka artystyczna - RUCH SŁOWA
Rozgrzewka artystyczna - RUCH SŁOWA

Miejsce i czas

20 Jul 2024, 16:00 – 19:00

Poznań, Stary Rynek, 60-101 Poznań, Polska

O wydarzeniu

O Wydarzeniu:

“Ruch Słowa” to performatywny happening uliczny, gdzie pary artystów - jedna osoba recytująca utwory literackie, a druga interpretująca je poprzez ruch - przeniosą Was w świat poezji i prozy. Teksty będą nawiązywać do tematu “bycia tu i teraz”, podkreślając znaczenie chwili obecnej i życia, które toczy się właśnie teraz.

Harmonogram:

  • 22 czerwca /Czas rozpoczęcia: 18:00
  • 20 lipca 2024 /Czas rozpoczęcia: 16:00
  • Czas trwania: Około 2 godziny

Cel:

Celem "Ruchu Słowa" jest wzbudzenie refleksji nad własnym życiem w uczestnikach wydarzenia. Chcemy, aby każdy, kto dołączy do naszego happeningu, poczuł się ważny i doceniony, zyskał nową perspektywę na sztukę oraz został uwrażliwiony na piękno literatury i tańca. Pragniemy wzbudzić w Was poczucie własnej wartości oraz ciekawość świata sztuki, a także zachęcić do zatrzymania się na chwilę i docenienia chwili obecnej.

Organizator: Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Jesteś Wszystko Contemporary Artists’ Cooperative, znanych z promowania innowacyjnych form sztuki i zaangażowania społecznego.

Dołączcie do nas w tej artystycznej podróży przez serce Poznania i pozwólcie, aby “Ruch Słowa” poruszył Wasze serca i umysły.

Mapa 

Udostępni

FOUNDATION

YOU ARE EVERYTHING 

Contemporary Artists' Cooperative

Unites us Polish Dance Teatr 

bottom of page