top of page

O FUNDACJI

Znajdujemy inspirację na każdym kroku 

Fundacja  "Jesteś wszystko. Contemporary Artists’ Cooperative"
Contemporary Artists’ Cooperative to więcej niż zwykła fundacja. To otwarty koncept, łączący ludzi
o różnych talentach, pasjach i wizjach, którzy wspólnie tworzą oryginalne i niepowtarzalne dzieła sztuki performatywnej.

Początki Kolektywu i fundacji
Inicjatorem i siłą napędową tego wyjątkowego przedsięwzięcia jest Kaspian Jakub Rezler. Jego marzenie
o zjednoczeniu różnych form wyrazu artystycznego stało się rzeczywistością dzięki współpracy z Polskim Teatrem Tańca w Poznaniu. Po zrealizowaniu pierwszego projektu, kolektyw postanowił sformalizować formę i powstała fundacja 

Kreatywna Różnorodność
W fundacji nie ma miejsca na ograniczenia. Składa się on z różnorodnych osobowości, reprezentujących dziedziny takie jak taniec, muzyka, fotografia, film, literatura i wiele innych. Nie jest to stała, zamknięta grupa, a różnorodność uczestników napędza kreatywność i prowadzi do realizacji rozmaitych projektów.

Trzy Filary
Koncepcja “Contemporary Artists’ Cooperative” opiera się na trzech fundamentalnych filarach: szczerości, braku oceny i wsparciu. To właśnie te wartości kształtują ducha kolektywu i sprawiają, że każdy artysta może się tu swobodnie wyrazić.

Eksperymenty i Innowacje
Fundacja nie ogranicza się do wspierania jednego stylu czy gatunku. Eksperymenty i łączenie różnych elementów prowadzą do stworzenia nowych i zaskakujących efektów. Współpraca z Polskim Teatrem Tańca, jednym z najważniejszych
i najbardziej innowacyjnych ośrodków tanecznych

w Polsce, owocuje spektaklami łączącymi taniec współczesny z innymi formami sztuki.

Misja FUNDACJI
“Contemporary Artists’ Cooperative” to grupa ludzi, którzy kochają sztukę i pragną dzielić się nią z innymi. Razem odkrywają bogactwo i różnorodność polskiej kultury, tworząc coś wyjątkowego i porywającego.

 

Masz dusze artysty? Przyłącz się do nas !!!

Dziękujemy za dołączenie do newslettera

Poznaj zespół 

Nasi Partnerzy 

logo rgb kopia_edited_edited.png
images_edited.jpg
moon.png
patronite-PNG-02_edited.png
bottom of page