top of page

KONCEPCJA

"Jesteś wszystko ... rzecz o nieoczywistości"
_"Jesteś wszystko ..." to odważne, innowacyjne przedsięwzięcie, które bada nieoczywistość w każdym wymiarze ludzkiego doświadczenia. W Polskim Teatrze Tańca łączymy ruch, dźwięk, formy i emocje, aby odkryć niejasne powiązania, które łączą nas wszystkich.

NIEOCZYWITE: skojarzenia, uczucia, emocje
Jak miłość i nienawiść mieszają się w nieoczekiwany sposób? Jak skojarzenia rodzą się z dźwięków, a uczucia krystalizują się w formach? Odpowiadamy na te pytania poprzez śmiałą eksplorację tańca, muzyki i słów, prowadząc widza na przełomową podróż przez emocje, zdania i relacje.

 

Nieoczywiste powiązanie CIEBIE z Polskim Teatrem Tańca
Dlaczego Polski Teatr Tańca? Dlaczego Ty? Odpowiedź na te pytania nie jest tak oczywista, jak się wydaje. W "Jesteś wszystko ..." angażujemy widza w nieoczywisty dialog z naszym zespołem, odkrywając powiązania, które są równocześnie zarówno intymne, jak i uniwersalne. Jesteś częścią nas, a my jesteśmy częścią Ciebie.

Twój Taniec, Twoja Historia
W tym przedsięwzięciu nie ma statystycznych widzów. Każdy uczestnik staje się częścią spektaklu, jego ruchem i głosem. Wspólnie badamy, jak nieoczywiste powiązania tworzą tkankę naszego życia, zarówno w małych, codziennych chwilach, jak i w wielkich, globalnych zdarzeniach.

 

Przyłącz się do nas na tej wyjątkowej podróży, gdzie nieoczywistość nie jest przeszkodą, ale kluczem. "Jesteś wszystko ... rzecz o nieoczywistości " to więcej niż spektakl - to doświadczenie, wyzwanie i obietnica, że nic nie jest takie, jak się wydaje.

bottom of page