top of page

O nas

Kolektyw Artystyczny "Contemporary Artists’ Cooperative"
Contemporary Artists’ Cooperative to więcej niż zwykły zespół artystów. To otwarty koncept, łączący ludzi o różnych talentach, pasjach i wizjach, którzy wspólnie tworzą oryginalne i niepowtarzalne dzieła sztuki performatywnej.

Początki Kolektywu
Inicjatorem i siłą napędową tego wyjątkowego przedsięwzięcia jest Kaspian Jakub Rezler. Jego marzenie o zjednoczeniu różnych form wyrazu artystycznego stało się rzeczywistością dzięki współpracy z Polskim Teatrem Tańca w Poznaniu.

Kreatywna Różnorodność
W kolektywie artystycznym nie ma miejsca na ograniczenia. Składa się on z różnorodnych osobowości, reprezentujących dziedziny takie jak taniec, muzyka, fotografia, film, literatura i wiele innych. Nie jest to stała, zamknięta grupa, a różnorodność uczestników napędza kreatywność i prowadzi do realizacji rozmaitych projektów.

Trzy Filary
Koncepcja “Contemporary Artists’ Cooperative” opiera się na trzech fundamentalnych filarach: szczerości, braku oceny i wsparciu. To właśnie te wartości kształtują ducha kolektywu i sprawiają, że każdy artysta może się tu swobodnie wyrazić.

Eksperymenty i Innowacje
Kolektyw nie ogranicza się do jednego stylu czy gatunku. Eksperymenty i łączenie różnych elementów prowadzą do stworzenia nowych i zaskakujących efektów. Współpraca z Polskim Teatrem Tańca, jednym z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych ośrodków tanecznych w Polsce, owocuje spektaklami łączącymi taniec współczesny z innymi formami sztuki.

Misja Kolektywu
“Contemporary Artists’ Cooperative” to grupa ludzi, którzy kochają sztukę i pragną dzielić się nią z innymi. Razem odkrywają bogactwo i różnorodność polskiej kultury, tworząc coś wyjątkowego i porywającego.

Zapraszamy do śledzenia naszych projektów i dołączenia do nas w tej niezwykłej artystycznej podróży.

bottom of page